Umělci

Chantal Poullain

Patronka Show and the City Paris

Chantal Poullain se kromě herecké dráhy věnuje francouzským šansonům. Hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, šansonově – jazzově laděná kapela a atmosféra sladké Francie – to jsou atributy charakterizující Chantal hudební svět. Chantal zpívá jednak svoje vlastní písně, ale zejména tradiční francouzské šansony, a to s šarmem jí vlastním. Každý tón nabíjí posluchače pozitivní energií, které má Chantal na rozdávání.

Petr Vágner

Moderátor CNN PRIMA a FTV Prima, filmový a divadelní herec

Anička Slováčková

herečka, zpěvačka a moderátorka

Účastnice TV show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci ji ale můžou znát i jako sestřičku Radku z Ordinace v Růžové zahradě, či moderátorku pořadu Mixxxér show na TV Očko. Rovněž vystupuje v několika pražských divadlech a to především v muzikálech. Vystupovala s několika orchestry a velkými hudebními tělesy, stálicí je v Big Bandu Felixe Slováčka.

Lukáš a Pavel Šeklin

čeští kouzelníci a iluzionisté

Lukáš a Pavel Šeklin jsou přední čeští kouzelníci a iluzionisté. Vystupují spolu již několik let a dohromady je spojil zájem o kouzla, zvířata a především společný cíl, kterým je přinést na pódium zábavu a úžas. Lukáš je hlavní postavou většiny kouzel a Pavel jej doplňuje spoluprací s exotickými zvířaty. Společně se zaměřují především na kouzla a styl Las Vegas a celého USA, což můžete na vlastní oči vidět v každé jejich show.

CABARET DES PECHES

Cabaret des Péchés (v překladu kabaret hříchů) je kulturním a interiérově výjimečným prostorem inspirovaným francouzskou kabaretní scénou. Podnik se nachází v zrekonstruovaných prostorách bývalého kina v paláci Jalta a nabízí různorodý program v průběhu celého týdne.

Kate Matl

zpěvačka

Popová zpěvačka s českými kořeny působící především v zahraničí. Je hlavní sólovou zpěvačkou švýcarského umělce DjBoBo a již 7 rokem vystupuje po jeho boku na všech koncertech a světových turné. Aktivně však vystupuje i na domácí české hudební scéně a je často vyhledávaným hudebním hostem televizních pořadů, rádií a mediálního prostředí.

Petr Svozílek

piano

pedagog hudebních předmětů na Divadelní fakultě JAMU a klavírista. Vždy jej fascinovalo propojení hudby a divadla. Je stálým členem tvůrčích týmů Mahenovy
činohry NdB, kde bývá pověřen hudebním a pěveckým nastudováním řady inscenací (v současnosti na repertoáru úspěšné hry Saturnin, Lucerna, Noc bláznů a Slaměný klobouk). V nedávné době byl osloven, aby se souborem Slováckého divadla pěvecky nastudoval světoznámý muzikál Jesus Christ Superstar. Na konci března 2020 se svými studenty připravil jedno z prvních „karanténích-videí“ sborového zpěvu s písní Heal The World Michaela Jakcsona. Video má za sebou 90.000 shlédnutí na sociálních sítích, a ve své době inspirovalo k tvorbě řadu dalších umělců.

Adela Elbel


Copyright © 2020, Show and the City