Modelky

Alena Krůtilová

Modelingu se věnuje od svých 14 let. Několik let pracovně strávila v zahraničí, mezi nejcennější lokace řadí Milán a obecně Evropská centra módy. Dlouhodobě předvádí pro přední české návrháře. Jedná se o finalistku Miss z roku 2013. Mimo jiné spolupracuje i s divadlem kouzel u Prahy.

Wanda Endlicher

MODELKA, MISS BRNO INTERNET 2016

Od dětství se věnovala profesionálně krasobruslení, dokonce reprezentovala Českou republiku na mistrovství Evropy ve Vídni. Díky tomuto sportu má perfektní postavu a ladné pohyby na mole. Modelingu se věnuje několik let a stala se Miss Brno Internet 2016. Vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity.

Viktoria Podmanická

Miss International Slovakia 2020/2021

1. Vicemiss Slovensko a Miss Sympatia 2020

Darya Vozábová

Miss Brno, finalistka Miss ČR a SuperMiss.

Denisa Zajícová (Cziglová)

BÝVALÁ MODELKA, ÚČASTNICE KUCHAŘSKÉ SOUTĚŽE MASTERCHEF ČESKO 2019

Denisa je i foodblogerka s příběhem. Zabývá se zdravou stravou, bez cukru a bez masa, protože je onkologickou pacientkou, která bojuje už pár let se svoji nemocí. Její příběhy a recepty najdete na webových stránkách foodtherapybydenisa.cz.

Šárka Halámková

Studentka Univerzity Tomáše Bati se v modelingovém průmyslu pohybuje již 10 let. Pracuje převážně po Evropě, ale modelingové úspěchy má například i v Asii. Nyní spolupracuje s českými módními značkami a soustředí se na magisterské studium.

Angelina Kostyshyn

MISS SUPRANATIONAL CZECH REPUBLICK 2021

Karolína Kopíncová

MISS WORLD CZECH REPUBLIC 2021

Natálie Kočendová

MISS INTERNATIONAL CZECH REPUBLIC 2021

Denisa Spergerová

MISS CZECH REPUBLIC 2019

Copyright © 2020, Show and the City