Návrháři

Aleš Báry

Studio alešbáry ovlivňuje prostředí českého i evropského světa designu od roku 2001. Navazuje na práci rodinného módního salonu založeného ve 30. letech minulého století. Jejich podpisem jsou unikátní klobouky a hedvábné šaty doplněné autorskými šperky.

Eccitante

Jsme dlouholetá společnost, zaměřující se na osobitý styl každého našeho klienta. Nejsme jen obyčejný obchod, jsme zážitek. Eccitante.

Iveta Řádková

Módní návrhářka IVETA ŘÁDKOVÁ, držitelka prestižního titulu TOP STYL DESIGNER, tvoří pod vlastní značkou již od roku 1991. Pro její modely jsou charakteristické čisté linie a zajímavé souhry zdánlivě nekombinovatelných prvků. Návrhy a modelování šatů pro konkrétní zákaznice tvoří převážnou část její tvorby. Se svými zákaznicemi tak společně vytváří šatník odrážející jejich osobnost. Ateliér a showroom Ivety Řádkové najdete v Brně na Minské 8. Speciálně ke kolekci vytvořila šperky značka iNTENSi.cz.

MENAGE

Je nejvíce sexy obchod v Brně s exkluzivním, pánským spodním prádlem. Samotný název vychází z franc.  Ménage à Trois tzn. milostný trojúhelník. Tento název skvěle vystihuje vztah, který má každý z nás ke svému oblečení a hlavně ke spodnímu prádlu. V tomto vztahu jste vždy Vy, Vaše prádlo a pak někdo, kdo Vás do něj obléká. MÉNAGE.CZ by rád do tohoto pomyslného trojúhelníku vstoupil jako Váš tichý, sexy společník a rádce. Objevte světové novinky z oblasti pánského spodního prádla a nechte se inspirovat v našem sexy butiku na ul. Josefská 9 Brno

MIROSLAV MICHAEL KNOT

Miroslav Michael Knot módní návrhář který se již během studia na prestižních oděvních školách ve Strážnici a Brně věnoval zakázkové tvorbě společenských a svatebních šatů. Do své tvorby vnáší jedinečný a osobitý styl. Jeho šaty charakterizuje odvážná hravost skloubená s elegancí podtrhující ženskou linii, smysl pro detail a perfektní řemeslné zpracování. Všechny šaty prochází pouze jeho rukama, od výběru materiálu, přes první stříhnutí do látky, až po poslední steh.

NEW WAY

Luxus, kvalita & originalita – přesně tato slova vystihují celý koncept nově vzniklé značky New way, která se zabývá ručním šitím svatebních a volnočasových županů. Produkty značky New way poznáte hned na první pohled – jsou dozdobeny křišťálovými nápisy nebo firemními logy na míru, které jsou vhodné nejen pro ženy a nevěsty, ale i pro muže.

Všechny modely mají jedno společné, a to kvalitní látky v čisté linii odstínů, jedinečné křišťálové kamínky v několika barvách a ojedinělé střihy s možností prodloužených délek a zakázkového šití. Své klientele nabízí zaručeně to nejlepší na trhu včetně individuálního přístupu ke každému zákazníkovi jak ve spolehlivé komunikaci, tak i v rámci svého sortimentu, kdy mu poskytují jedinečné produkty dle jeho vlastního přání. 

Teď už je ale jen a jen na vás, abyste si o značce udělali svůj vlastní obrázek – přichází kolekce Black&White navržená speciálně pro tuto charitativní přehlídku Show and the city.

SALONč4

SALONč4 je od roku 2013 synonymem nadčasové pánské módy. Kvalitním zpracováním a avantgardním pojetím módy se řadí mezi špičku mezi českými zakázkovými krejčovstvími. Řemeslné zpracování obleků můžete vidět na brněnských mužích i ženách. SALONč4 svou dílnou podporuje české návrháře a tvoří pod jejich jmény. Na MBPFW tvoří ve spolupráci s Michalem Kovačíkem, Janem Černým a Zoltánem Tóthem a dalšími.

Filip Vaculík, ředitel SALONč4, představí svou vizi urbanistického muže.

„Dlouhodobá deformace módy a genderu udělala z mužů panáky a panenky. Doslova. Chci do pánské módy vrátit kult těla a mysli. Dnes je důležitá autentičnost a komfort. Svoboda uceleného estetického projevu ve spojení s maximální funkčností a kvalitou. To je můj cíl.„

SVATEBNÍ STUDIO DANY SVOZÍLKOVÉ

Svatební studio Dany Svozílkové: největší svatební salon na Moravě  nabízí svatební a společenské šaty od světových návrhářských firem. Salon, který vyhledávají nevěsty ze širokého okolí,  sídlí v samostatných prostorách nad galerií nákupního centra Zlaté jablko ve Zlíně. Za téměř 25 let svého působení získalo Svatební studio Dany Svozílkové prestiž svou nabídkou jedinečných šatů a individuálním přístupem ke každé zákaznici. Studio má ve svém sortimentu i kolekci pánských obleků, šatů pro družičky a snubních prstenů.

Le Chaton

Le Chaton jsou obchody s dokonale padnoucím spodním prádlem, plavkami, nočním prádlem a dalšími doplňky. Podprsenky zde najdete od velikosti A až po K, a to včetně sportovních. První obchod Le Chaton otevřela zakladatelka Helena Konarovská v roce 2003 v Praze po letech sbírání zkušeností a hlavně proto, aby mohla nabídnout kvalitní sortiment ve všech velikostech, který v té době byl velmi omezený. V současné době má Le Chaton 6 kamenných prodejen a vlastní e-shop. Sortiment se rozrostl o australské, italské, belgické, německé a americké značky. Najdete zde nyní více než 40 světových značek a velký výběr střihů, barev i materiálů ve všech velikostech. V Le Chaton se zaměřují především na osobní přístup a na radu s výběrem správné velikosti, protože dobře ví, jak je výběr dobře padnoucí podprsenky pro ženy složitý. Při návštěvě Le Chaton se přesvědčíte, jak správná velikost vylepší vaše křivky a zvedne vám sebevědomí.


Copyright © 2020, Show and the City