Tisková zpráva 2019

Show and the City jako významná benefiční událost v Brně

Narozeniny salónu Tawan Brno, který se spojil s dobročinnou organizací Dnes Pomáhám a produkční agenturou Wonder Production , se staly významným benefičním večerem roku 2019 v Brně.

Celý večer se odehrával v příjemných prostorách atria hotelu Barcelo Brno Palace, kde vyrostlo dlouhé molo se zavěšenými lustry, které vytvořilo prostor pro nabitý program módních přehlídek a dalších umělců. Na mole prezentovaly modely známých českých návrhářů pouze ty nejkrásnější české modelky, mezi kterými byla například Kristýna Kubíčková – Czech Miss Earth 2016 nebo Michaela Habáňová – Česká Miss 2017. Hosté se mohli pokochat pohledem na modely z dílny Aleše Báry, Miroslava Michaela Knota, Gábiny Páralové, Eccitante a Salonu č4, přehlídku uzavřely Neonky.

Celým večerem provázela moderátorka Eva Decastelo, která dodala programu potřebné odlehčení a dostatek humoru. Publikum svým silným hlasem oslovila zpěvačka Leona Gyöngyösi, kterou v průběhu večera vystřídala Monika Bagárová v duetu se svojí sestrou Natálií. Módní přehlídky doprovodil na housle Michael Hejč, jehož interpretace známé Vltavy decentně doplnila modelky. Magickým momentem byly vstupy kouzelníků Lukáše a Pavla Šeklin, kteří na mole objevili papouška kakadu a vtáhli diváky do svých kouzel z Las Vegas. Okouzlená byla i Monika Bagárová, kterou zasněžili konfetami ze svých dlaní.

Vrcholem celého večera bylo předání šeku holčičce Lucince, která byla v dětství poškozena při zákroku v nemocnici. Konečná částka, která se vybrala a která byla zaštítěna veřejnou sbírkou, dosáhla na 100 200 korun. Šek Lucince předala zakladatelka dobročinné organizace Dnes Pomáhám Petra Pachlová, společně s managerem salónu Tawan Brno Tomášem Motalem.

Co řekla o tomto benefičním večeru zakladatelka dobročinné organizace Dnes pomáhám Petra Pachlová?

„Show and the City byla naše zatím největší akce, kterou jsme spoluorganizovaly. Jsem šťastná, že se objevuje stále více lidí, kteří chtějí pomáhat, oslovují nás a my jim umožňujeme plnit jejich nesobecká přání. Jsem přesvědčená, že pomáhání by mělo patřit do běžného života každého zdravého člověka. Lucince jsme dnes udělali ohromnou radost. Nejenže jsme vybrali krásnou částku, ale ponese si z toho zážitek na celý život. Od jedné z modelek dostala korunku ze soutěže Miss, od všech hostů vzkazy do knihy vytvořené pro ni. Děkuji tímto všem za projevenou důvěru a lidskost, se kterou se náš tým Dnes pomáhám v poslední době setkává. Jsem šťastná, že se daří šířit poslání naší organizace – tedy inspirovat, pomáhat a spojovat pomocníky s těmi, kteří pomoc potřebují.“


Copyright © 2020, Show and the City